O tomto webu – Druhá světová válka – druhasvetova.com
O těchto stránkách...
Netřeba asi psáti, že tyto stránky jsou zaměřeny na druhou světovou válku a že se zde tedy dočtete něco o Československém opevnění, jakožto světových vozidlech či lodích, a mnohém dalším obsahu souvisejícím s válkou samotnou.

Tyto stránky byly založeny jednoho listopadového dne roku 2007 na původní adrese www.fotopage.ic.cz/kloky. Tehdy byly obsahově velmi chudé a celou grafiku tvořil obrázek, pod nímž byl odkaz na jediný soubor - příběh „Wellingotn KX-B neodpovídá“. V lednu roku následujícího byl na tyto stránky přidán další soubor s názvem „Vozidla“. Nejednalo se však o rozčlenění do kategorií jak je tomu dnes, ale šlo o obrovský dokument Word, velikosti zhruba 30 mb, ve kterém byla všechna vozidla umístěna pod sebou. Do onoho dokumentu Word začala přibývat další vozidla, a později byl přejmenován na Německá vozidla.

S nástupem nového školního roku, konkrétně 4. září 2008 dostaly stránky trochu lepší grafiku a byly přesunuty na novou, lépe zapamatovatelnou adresu - druhasvetova.kx.cz (toto datum je zapsáno do historie jako oficiální vznik stránek, jelikož do té doby neměly svou vlastní adresu a byly umístěny jako součást jiných stránek). Do konce tohoto roku stránky několikrát výrazně změnily vzhled a byla rozdělena vozidla na jednotlivé soubory.

V roce následujícím (2009) začaly postupně přibývat další kategorie - jako např. osobnosti, zbraně, ponorky, apod.

Dalším mezníkem stránek je pak rok 2010, kdy byly kompletně převedeny do PHP. Také dostaly ještě lepší vzhled a dále se rozrůstaly, až dospěly do podoby jakou znáte dnes.

V prosinci roku 2014 pak byly stránky z důvodu ukončení provozu hostingu ic.cz přesunuty na novou adresu druhasvetova.mzf.cz, od října 2015 jsou dostupné na vlastní doméně www.druhasvetova.com .

Od srpna 2020 pak stránky dostaly responsivní design a jsou tak uzpůsobeny pro mobilní zařízení.Autorem článků na tomto webu je Tomáš K. (98% článků), zbylé články napsali autoři uvedení pod svými články.
Autoři článků na tomto webu zoodpovídají za obsah zveřejněných článků, provozovatel webu za ně nenese žádnou zodpovědnost.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování bez souhlasu těchto autorů je zakázáno.

§: Pokud se však jako autor setkáte se svým původním dílem či obrázkem, uveřejněných na stránkách druhasvetova.com bez Vašeho vědomí, prosím kontaktujte nás pro odstranění nebo dodatečnou autorizaci takového příspěvku.
Zároveň přijměte, prosím, případnou omluvu za takové případné nedopatření.

Aby stránky dobře šlapaly hlídá a vzhled stránek vyrobil Jakub M.Pozadí stránky:
Středním tanky Panzer III, německého 5. tankového pluku ze stavu 21. tankové divize Deutsche Afrikakorps.
Jihoafrické vojenské muzeum; Klein, Harry Lt-Col (1946), Springbok Record. Obrázek volně ke stažení.
(Na anonymní díla přestávají v Jižní Africe po 50 letech od zveřejnění platit autorská práva)

Kontaktní e-mail:    klokys (zavináč) atlas.cz


 
Stránka nepodporuje ani neschvaluje nic, co by souviselo s potlačováním základních lidských práv a svobod. Slouží výhradně k získávání informací k daným tématům.
© 2008 - druhasvetova.com      Design by Jakub M.      o tomto webu \ kontakt